Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
we Włocławku

     Wakacje 2012 to bardzo pracowity okres dla uczestniczek Projektu „Aktywna Integracja - Projekt Systemowy MOPR Włocławek” Grupa Wsparcia nr 29. Kilka godzin wsparcia pedagogicznego pozwoliło spojrzeć paniom na same siebie jakby trochę z boku. Uświadomiły sobie swoje mocne i słabe strony. Wnioski  jakie wyciągną już same, i na jak długo - to już nie zależy od prowadzących te zajęcia pani Iwony i pani Joanny, którym serdecznie dziękujemy.
     Wakacyjnego odprężenia dają paniom jednak warsztaty autoprezentacji z elementami wizażu. Niby wszystko jasne a tyle interesujących rzeczy można było się jeszcze dowiedzieć i nauczyć. Szkoda, że we wrześniu będą to już ostatnie zajęcia.
     Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty terapii zajęciowej. Prowadzące te zajęcia panie Marta Brajczewska i Izabella Jankowska dbają o atrakcyjność tych zajęć. Wykonana podczas zajęć biżuteria (kolczyki, bransoletki, wisiorki, zawieszki do komórek), zadowoliłaby nie jedną wybredną elegantkę. Rzeczy wykonane w ramach decoupage zachwycają swoją delikatnością, estetyką i zwyczajnie pięknem.
     Na szczęście zajęcia te rozłożone są w czasie i przewidziane w programie jeszcze we wrześniu i październiku. Mam nadzieję, że będzie się czym pochwalić.
 

Opracowała: Izabela Szatkowska- Horowska